Pastorok reality
Adresa: Ružová 312/37, Prievidza   Telefón: +421 905 960 984
Email: brano@pastorokreality.sk

0163,  Rekreačná chata- Sučianska dolina

Cena na zavolanie
Chata predstavuje rodinnú chatu ale zároveň veľmi zaujímavú investičnú príležitosť.

Rekreačná chata s krbom uprostred čarovného lesa Sučianskej doliny, vo vzdialenosti približne 3 km od obce Sučany, ponúka celoročne bohaté možnosti na relax. Chata má široké využitie - relax v prírode pre rodiny s detmi, rekreáciu či rôzne spoločenské a firemné akcie.

Vďaka výbornej polohe chaty na samote v lese - na okraji veľkej lúky si tu na svoje prídu všetci milovníci dokonalého pokoja a krásnej prírody. Nádherná okolitá príroda Malej Fatry ponúka celoročne bohaté možnosti turistických chodníkov a cyklistických trás. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri hubarčení či zbieraní čučoriedok a iných lesných plodov. V horúcich letných dňoch sa príjemne osviežite vo vodách Bieleho potoku, tečúceho pri chate. Veľmi blízko to máte taktiež k prírodnému jazeru Šútovo so smaragdovo-zelenou vodou (5 km), kde si okrem kúpania môžete vychutnať aj člnkovanie či potápanie. V blízkom okolí sú Vám k dispozícii služby kúpalísk vo Vrútkach a Martine. V zimnom období si skvele zalyžujete na zjazdovkách neďalekých lyžiarskych stredísk Martinské hole, Jasenská dolina a Vrátna Free Time Zone.

Chata prešla pred dvomi rokmi kompletnou rekonštrukciou - privíta Vás tak novým zariadením a vybavením. 

Na prízemí chaty je umiestnená veľká obývacia miestnosť s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou využitia 2 prísteliek). Príjemne oddýchnuť si môžete aj v priestoroch jedálne s priestranným sedením v kupolovitej uzavretej terase. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou.

Vybavenie kuchyne je prispôsobené pre 20 až 30 osôb.

Súčasťou chaty sú 4 útulné spálne. Na prízemí sa nachádza 2-lôžková izba s veľkou poschodovou posteľou, ktorá má samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšie tri spálne sú umiestnené na poschodí chaty. Izby sú rozdelené na jednu 2-lôžkovú, jednu 4-lôžkovú a jednu väčšiu 6-lôžkovú spálňu. Pre zaistenie komfortu hostí je súčasťou chaty ešte druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chladnom počasí je možné chatu vykurovať krbom (prízemie je vyhrievané podlahovým kúrením, poschodie radiátormi).

Spoločne chvíle v kruhu rodiny a priateľov môžete stráviť pri veľkom vonkajšom ohnisku, varení gulášu alebo sedením na veľkej priestrannej terase chaty. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte. Prístupová cesta k chate je asfaltová a udržiavaná.

 

Zastavaná plocha:  62 m2

Úžitková plocha:   100 m2

Plocha parcely:     400 m2

 

Kapacita chaty:  18 osôb (16x pevné lôžko + 2x prístelka), 4 spálne, 2 kúpeľne, 2 toalety, WiFi

Vybavenie kuchyne je prispôsobené pre 20 až 30 osôb.

Pri objekte: Altánok, Kotlík, Ohnisko, Terasa, Vonkajšie posedenie, Záhradná hojdačka, 4 parkovacie miesta

Wellness a relax: Kúpacia kaďa

 

 

Convenience
Adresa:
Kategórie: Chaty a rekreačné domy
Type: Predaj
Predané

brano@pastorokreality.sk
+421 905 960 984

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.