Pastorok reality
Adresa: Ružová 312/37, Prievidza   Telefón: +421 905 960 984
Email: brano@pastorokreality.sk

00023,  Rodinný dom, Bojnice-Dubnica

Cena na zavolanie
Predaj rodinného domu, Bojnice- Dubnica

PASTOROK REALITY vám exkluzívne ponúka na predaj unikátny dvojpodlažný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v Bojniciach časť Dubnica. Táto časť Dubnice je spojená s najnavštevovanejším, romantickým kúpeľným mestečkom Bojnice.

Väčšina rodín, ktoré sa rozhodnú pre nový rodinný dom alebo rekonštrukciu staršieho domu, túži po intenzívnom prepojení záhrady s interiérom. Je to veľmi príjemný spôsob, ako rozšíriť obytný priestor a byť v prírode i v súkromí. 

Majiteľom sa podarilo vniesť do projektu členitosť a originalitu. Spodná spoločenská miestnosť s výstupom na terasu na prízemí má štandardnú svetlú výšku, hlavný obytný priestor s obývačkou, kuchyňou, jedálňou, izbami a kúpeľňou s toaletou sa nachádzajú na poschodí a vďaka tomu pôsobí celý priestor domu vzdušne a ponúka dostatok prirodzeného svetla na denné aktivity. Pani domáca má priamo v relaxačno-oddychovej miestnosti na prízemí výhľad na celú záhradu a prehľad o tom, čo deti na záhrade robia.

Pripravili sme pre vás malú ukážku vizualizácie home stagingu ako je možné zariadiť si toto vysnívané bývanie, ktoré je pripravené k okamžitému nasťahovaniu. 
Convenience
More Information
EXTRA
Počet balkónov : 2  
Adresa: Bojnice, Trenčiansky kraj
Kategórie: Rodinný dom
Type: Predaj
Predané

Miestnosti

Izieb: 6
Kúpeľní: 1
Rozloha: 797.00

Parkovanie

Garáž: áno

Budove

Druh domu: poprobetón
Postavený: 1980
Rok rekonštrukcie: 2013
Počet poschodí: 1
Podlahová plocha prízemia: 102
Podlahová plocha poschodia: 102
Celková podlahová plocha: 204

brano@pastorokreality.sk
+421 905 960 984

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.