Home staging Vám prinesie tieto výhody:

Vyzdvihne pozitívne vlastnosti nehnuteľnosti

Vytvorí prvý dojem, ktorý si Vaši kupujúci zapamätajú

Rýchlejší predaj alebo prenájom nehnuteľnosti

Lepšia cena nehnuteľnosti

 

 

 Väčšina kupujúcich si vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti na obhliadke počas prvých 10 sekúnd

90 percent ľudí hľadá svoje bývanie na internete. Je nevyhnutné, aby Vaša nehnuteľnosť urobila čo najlepší prvý dojem online

 

AKO UŠETRIŤ ČAS A PENIAZE PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI PROSTREDNÍCTVOM HOME STAGINGU

Home staging je v dnešnej modernej internetovej dobe veľmi dôležitý. Je výnimočný tým, že šetrí predovšetkým čas a samozrejme, peniaze z peňaženky klientov.

ČO VLASTNE ZNAMENÁ HOME STAGING?

Keďže  realitný svet je dnes presýtený množstvom ponúkaných rôznych nehnuteľností, musíte sa od všetkých odlíšiť. Ponúkaná nehnuteľnosť na predaj musí byť na prvý pohľad iná, odlišná ako tie ostatné. Musí zaujať na prvý pohľad.  Preto home staging je bonusom na realitnom trhu a túto techniku pre úspešný a rýchly predaj používajú len profesionáli, čím podľa toho rozoznáte špičkovú profesionálnu realitnú kanceláriu či makléra.

Všetko spočíva v tom, že pripravíme súkromnú rezidenciu na realitný trh v tom najlepšom svetle. Cieľom je vytvoriť domov pre najvyšší počet potenciálnych zákazníkov, čím sa predáva nehnuteľnosť rýchlejšie a za maximálny možný zisk, ktorý môžete za ponúkanú nehnuteľnosť dostať. Je to akási tajná zbraň v rukách predávajúcich, ktorá pomôže ukázať ich ponúkanú nehnuteľnosť v tej najlepšej podobe pre potencionálneho klienta cez internetový virtuálny svet. Techniky sa zameriavajú na zlepšenie atraktivity nehnuteľnosti tým, že sa pretvorí na príjemný, atraktívny domov, ktorý by niekto mohol chcieť. Vytvorí sa atraktívny, útulný, nový vzhľad interiéru ponúkanej nehnuteľnosti, čo pomôže potenciálnym kupujúcim predstaviť si cítiť sa ako doma od okamihu, keď ju uvidia.

V DNEŠNEJ MODERNEJ UPONÁHĽANEJ DOBE, KDE INTERNET ZOHRÁVA 90%  SLEDOVANOSTI JE HOME STAGING NEVYHNUTNÝ PRE PREDAJ KAŽDEJ JEDNEJ NEHNUTEĽNOSTI.

KEĎŽE PRVÝ-KRÁT POTENCIONÁLNY ZÁKAZNÍK UVIDÍ FOTOGRAFIE PONÚKNUTÝCH NEHNUTEĽNOSTI NA INTERNETE, ZVÝŠI A URÝCHLI SA TÝM CELÝ PREDAJ. 

A o to nám všetkým ide. Mám pravdu? Ponúkaná nehnuteľnosť musí urobiť čo najväčší dojem na kupujúcich. Takýto ukázaný model domu či bytu je dokonalým obrazom toho, čo môže potenciálny kupujúci očakávať po malých úpravách interiéru, pretože každý z nás má inú predstavu o bývaní a rozhodujú sa emocionálne. Preto cieľom je čo najlepšie upraviť danú nehnuteľnosť a tým pádom čo najviac zapôsobiť na trhu. V každom jednom predaji je prvý dojem „ výhra".

Väčšina kupujúcich si vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti na prvej obhliadke počas prvých 10 sekúnd a na internete v podobe fotiek. Celý proces je veľmi prospešná investícia do predaja ak vám na ňom naozaj záleží. Pri mojej osobnej skúsenosti viem, že takto upravené domovy predstavované v predbežnom vizuálnom svete majú väčšiu sledovanosť a tým pádom rýchlejší predaj až o 80 % ako tie prázdne, neupratané nehnuteľnosti. Kupujúci si ťažko predstaví v halde odložených vecí a nábytku svoj útulný vysnívaný budúci domov.

Tak ako pri zariaďovaní úplne nového interiéru, vám bytový dizajnér navrhne a pomôže vytvoriť krásny domov, tak home staging slúži na to, keď svoj domov opúšťate a potrebujete ho čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie predať. Každý jeden zabývaný interiér potrebuje inú špecifickú úpravu, aby bol výnimočný na trhu.

JA SÁM AKO REALITNÝ MAKLÉR SLUŽBU HOME STAGING AUTOMATICKY ZARAĎUJEM K MOJIM PONÚKANÝM NEHNUTEĽNOSTIAM, A PRETO SÚ MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA TRHU VÝNIMOČNÉ A INÉ, ČIM DOSAHUJEM RÝCHLEJŠÍ PREDAJ A SPOKOJNÝCH KLIENTOV.

Nami predávané nehnuteľnosti realizujeme na kľúč, s našim profesionálnym subdodávateľlom      https://www.vasebyvanie.eu/home-staging

 

 

  od Ivana Višňovcová, 10.8.2020

 

­

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.