Naša ponuka na mape

0163 - Rekreačná chata- Sučianska dolina

TOP Predané

 Popis

Chata predstavuje rodinnú chatu ale zároveň veľmi zaujímavú investičnú príležitosť.

Rekreačná chata s krbom uprostred čarovného lesa Sučianskej doliny, vo vzdialenosti približne 3 km od obce Sučany, ponúka celoročne bohaté možnosti na relax. Chata má široké využitie - relax v prírode pre rodiny s detmi, rekreáciu či rôzne spoločenské a firemné akcie.

Vďaka výbornej polohe chaty na samote v lese - na okraji veľkej lúky si tu na svoje prídu všetci milovníci dokonalého pokoja a krásnej prírody. Nádherná okolitá príroda Malej Fatry ponúka celoročne bohaté možnosti turistických chodníkov a cyklistických trás. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri hubarčení či zbieraní čučoriedok a iných lesných plodov. V horúcich letných dňoch sa príjemne osviežite vo vodách Bieleho potoku, tečúceho pri chate. Veľmi blízko to máte taktiež k prírodnému jazeru Šútovo so smaragdovo-zelenou vodou (5 km), kde si okrem kúpania môžete vychutnať aj člnkovanie či potápanie. V blízkom okolí sú Vám k dispozícii služby kúpalísk vo Vrútkach a Martine. V zimnom období si skvele zalyžujete na zjazdovkách neďalekých lyžiarskych stredísk Martinské hole, Jasenská dolina a Vrátna Free Time Zone.

Chata prešla pred dvomi rokmi kompletnou rekonštrukciou - privíta Vás tak novým zariadením a vybavením. 

Na prízemí chaty je umiestnená veľká obývacia miestnosť s krbom, televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučovým posedením (s možnosťou využitia 2 prísteliek). Príjemne oddýchnuť si môžete aj v priestoroch jedálne s priestranným sedením v kupolovitej uzavretej terase. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s plynovým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a mikrovlnnou rúrou.

Vybavenie kuchyne je prispôsobené pre 20 až 30 osôb.

Súčasťou chaty sú 4 útulné spálne. Na prízemí sa nachádza 2-lôžková izba s veľkou poschodovou posteľou, ktorá má samostatnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Ďalšie tri spálne sú umiestnené na poschodí chaty. Izby sú rozdelené na jednu 2-lôžkovú, jednu 4-lôžkovú a jednu väčšiu 6-lôžkovú spálňu. Pre zaistenie komfortu hostí je súčasťou chaty ešte druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chladnom počasí je možné chatu vykurovať krbom (prízemie je vyhrievané podlahovým kúrením, poschodie radiátormi).

Spoločne chvíle v kruhu rodiny a priateľov môžete stráviť pri veľkom vonkajšom ohnisku, varení gulášu alebo sedením na veľkej priestrannej terase chaty. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte. Prístupová cesta k chate je asfaltová a udržiavaná.

 

Zastavaná plocha:  62 m2

Úžitková plocha:   100 m2

Plocha parcely:     400 m2

 

Kapacita chaty:  18 osôb (16x pevné lôžko + 2x prístelka), 4 spálne, 2 kúpeľne, 2 toalety, WiFi

Vybavenie kuchyne je prispôsobené pre 20 až 30 osôb.

Pri objekte: Altánok, Kotlík, Ohnisko, Terasa, Vonkajšie posedenie, Záhradná hojdačka, 4 parkovacie miesta

Wellness a relax: Kúpacia kaďa

 

 

 Share

Facebook   Tweet

 Vlastnosti

 Video

  Branislav Pastorok

  Vyžiadať viac info

Súhlasím so spracovaním odoslaných osobných údajov. Moje údaje nebudú bez môjho súhlasu sprístupnené či poskytnuté tretím stranám, ani zverejnené.

 Povedzte priateľovi

Prosím zadajte znaky z obrázku
Súhlasím so spracovaním odoslaných osobných údajov. Moje údaje nebudú bez môjho súhlasu sprístupnené či poskytnuté tretím stranám, ani zverejnené.
       

 Podobné nehnuteľnosti

Nehniteľnosti toho istého typu
0075, 2- izbový byt, Handlová
Predaj
Československej armády, Handlová, Trenčiansky kraj
0050, Rodinný dom- Chrenovec
Predaj
Chrenovec, Chrenovec-Brusno, Trenčiansky kraj
0027, 3 izbový byt 72 m2
Predaj
ul. Energetikov, Prievidza, Trenčiansky kraj
0008, Rodinný dom
Predaj € 550 000,00
Sládkovičova, Bojnice, 97101, Trenčiansky kraj
0029, 3- izbový byt, Kanianka
Predaj
Bojnická cesta, Kanianka, Trenčiansky kraj
0037, 2- izbový byt, Bratislava
Predaj
Kadnárová 2529/46, Bratislava - Rača, Bratislavský kraj
 
 

Ukážky realizácii Home staging

­

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.